Volná místa

Hyundai Centrum CB s.r.o. je autorizovaný dealer Hyundai. Společnost zahájila svou prodejní a servisní činnost vozů značky Hyundai v roce 2016. Pracují pro nás ti nejschopnější mechanici a technici s mnohaletými zkušenostmi s opravami vozů Hyundai, kteří získali mnohá ocenění na setkání technických pracovníků Hyundai z celé Evropy. Prodejní tým je složený z profesionálů, kteří absolvovali na výbornou veškerá produktová školení Hyundai, včetně úvěrových produktů a pojištění.

Přijímací technik

Do našeho servisního týmu přijmeme nového kolegu/kolegyni na pozici Technik příjmu vozidel

Tým našich techniků je stabilní a kamarádský kolektiv, ve kterém se budete cítit dobře. Všichni rádi přivítáme nového kolegu a pomůžeme mu se adaptovat.
Vaším nadřízeným bude vedoucí servisu.

Náplň práce:

• Příjem a výdej vozidel zákazníků
• Zajištění a řízení celého procesu opravy vozu
• Kontrola kvality provedené opravy
• Zajištění administrativy od příjmu až po fakturaci zakázky
• Komunikace se zákazníkem
• Aktivní prodej služeb servisu

Požadavky:

minimálně vyučen v technickém oboru
• středoškolské vzdělání a praxe na obdobné pozici výhodou
• pečlivost, komunikativnost a samostatnost
• trestní bezúhonnost
• práce na PC (MS Office)
• ŘP minimálně sk. B

Nabízíme:

práce na hlavní pracovní poměr
• stravování v místě, firemní benefity, akce pro zaměstnance
• velmi dobré platové ohodnocení
• systém pravidelného kvalifikovaného školení, certifikace
• zázemí stabilní a silné české společnosti
• možnost kariérního růstu a osobního rozvoje

Informace o pozici

Místo pracoviště

Písecká 382, 386 01  Strakonice-Strakonice I, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000-45000 Kč/měsíc

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Hyundai Centrum CB s.r.o.

Kontakt

Michal Hanetšlegr
Telefon: 775 448 638