Volná místa

Parts & Accessories Area Representative

Náplň práce:

- odpovědnost za všechny aspekty fungování autorizovaných prodejních partnerů ve svěřené zóně (pravidelné služební cesty v rámci ČR)
- řízení, kontrola a aplikace obchodních a marketingových aktivit u autorizovaných prodejních partnerů
- hodnocení výkonnosti autorizovaných prodejních partnerů, jejich podpora a rozvoj s cílem dosažení prodejních cílů
- spolupráce se servisním oddělením

Očekáváme:

- prokazatelné zkušenosti s B2B (prodej prostřednictvím autorizovaných obchodních partnerů)
- znalost problematiky náhradních dílů a příslušenství (automotive)
- dovednost plnit náročné obchodní cíle
- schopnost plánovat, organizovat a systematicky přistupovat k úkolům
- profesionální vystupování
- znalost angličtiny na úrovni alespoň B1
- práce s MS Office
- řidičské oprávnění skupiny B

Informace o pozici

Místo pracoviště

Siemensova 2717/4, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

40000-60000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, nadstandardní lékařská péče, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Hyundai Motor Czech s.r.o.

Kontakt

Siemensova 2717/4
155 00  Praha-Stodůlky
Česká republika