Volná místa

Hyundai Centrum Praha s.r.o. autorizovaný dealer Hyundai. Společnost zahájila svou prodejní a servisní činnost vozů značky Hyundai v lednu 2013. Za tuto krátkou dobu jsme se stali největším dealerem značky s nejmodernějším autosalonem Hyundai v ČR.
Pracují pro nás ti nejschopnější mechanici a technici s mnohaletými zkušenostmi s opravami vozů Hyundai, kteří získali mnohá ocenění na setkání technických pracovníků Hyundai z celé Evropy.
Prodejní tým je složený z profesionálů, kteří absolvovali na výbornou veškerá produktová školení Hyundai, včetně úvěrových produktů a pojištění.

Účetní pro oddělení nových vozů

Služební vozidlo k dispozici

Koho hledáme:
Hledáme účetního na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce:

• vedení účetnictví na svěřeném úseku
• inventarizace svěřených účtů
• řádné a včasné žádání o podpory na nové vozy
• spolupráce s vedoucím oddělení nových vozů a hlavní účetní
• běžná administrativní činnost

Požadujeme:

• minimálně SŠ vzdělání
• základní znalost účetních standardů výhodou
• znalost MS Office, zkušenost se SW POHODA výhodou
• samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
• rádi dáme šanci i čerstvému absolventovi, který chce pracovat a učit se

Jaké znalosti jsou výhodou:

• práce s účetním systémem Pohoda
• minimálně 1-2 roky praxe na pozici účetní junior
• daňové souvislosti účetní problematiky

Nabízíme:

• práce na HPP
• velmi dobré platové ohodnocení
• vlastní fitness v areálu centra
• možnost firemního vozidla
• účast na firemních akcích
• zázemí stabilní a silné české společnosti
• možnost kariérního růstu a osobního rozvoje
• firemní stravování

Informace o pozici

Místo pracoviště

Českobrodská 453, 190 12  Praha-Dolní Počernice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000-40000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Hyundai Centrum Praha s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Martin Kotchera
Telefon: 773 656 708