Volná místa

Marketing Data Analyst

Náplň práce:

• Vyhodnocování marketingových kampaní
• Analýza návštěvnosti webu, optimalizace customer experience (hledání trendů, toho co funguje a co je potřeba změnit)
• Vytváření pravidelných reportů i ad hoc analýz
• Monitoring trhu a aktivit konkurence
• Interpretace a prezentace výsledků
• Aktualizace a segmentace CRM databáze

Očekáváme:

• Předchozí praxe s vyhodnocováním online kampaní a prací s Google Analytics
• Dobrá znalost MS Excel, Google spreadsheets, Google Data Studio PowerPoint
• Analytické myšlení, samostatnost a pečlivost při plnění zadaných úkolů, proaktivita
• Zájem a ochota se učit novým věcem

Doplňující informace:

Pozice vhodná i pro absolventy s praktickými zkušenostmi

Informace o pozici

Místo pracoviště

Siemensova 2717/4, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

32000-38000 Kč/měsíc

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Hyundai Motor Czech s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Siemensova 2717/4
155 00  Praha-Stodůlky
Česká republika