Volná místa

Manažer automobilového dealerství Lenner Motors

Lenner Motors Braník

Hledáte práci na pozici MANAŽER AUTOMOBILOVÉHO DEALERSTVÍ? Máte zkušenosti s vedením prodejního a servisního týmu, popř. s vedením větší skupiny lidí? A hledáte novou výzvu? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:
- vedení pobočky autorizovaného prodejce vozů Hyundai
- odpovědnost za oddělení servisu a prodeje zánovních vozů Hyundai
- nastavování strategie a cílů společnosti
- zodpovědnost za kvantitativní a kvalitativní výsledky pobočky
- pravidelný reporting jednateli společnosti

Požadujeme:
- zkušenosti s vedením autosalonu nebo velkého autoservisu
- výborná znalost prostředí autosalonů
- znalost trhu a konkurence, důraz na servisní činnosti
- silné komunikační a organizační schopnosti
- aktivní znalost AJ
- flexibilita, ŘP skupiny B

Nabízíme:
- exkluzivní prostředí nově vybudovaného autobazaru
- nadstandardní platové ohodnocení
- provize z prodeje, prémie a bonusy
- možnost seberealizace, osobního rozvoje
- osobní automobil + manažerské benefity
- firemní benefity - firemní akce, karta Multisport, příspěvek na stravování, firemní telefon
- místo výkonu: Praha 4 - Braník

Nástup možný ihned.

K životopisu prosím přikládejte aktuální fotografii.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pikovická 1818/15, 147 00  Praha-Braník, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

50000-80000 Kč/měsíc

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Hyundai

Kontakt

Hyundai
Denisa Pospíšilová
Telefon: 601 313 674